Slapen bij vrienden op de bank, in zijn auto of bij de winteropvang, Ahmed heeft het zwaar sinds hij na de scheiding zijn ex en zijn kinderen het huis gunde. Hij dacht: ik red me wel. De zelfredzame Charlotte kwam in de problemen door de pandemie. Ahmed mist zijn kinderen, Charlotte heeft een basis nodig. Het gaat ze niet om luxe. “Een plek voor jezelf is zo belangrijk.” Lees verder op debrugkrant.nl
‘Een lege kamer in huis is zonde’
Bert woont al jaren in een prachtig buurtje in Noord. Hij heeft een kamer over en verhuurt die via Onder de Pannen aan iemand die dat hard nodig heeft. “Het gaat om mensen die door een scheiding of werk tijdelijk in de problemen zijn geraakt. Die help je uit de brand.”
Cloud vindt onderdak bij Paula in Oost: ‘Ik voel me heel erg welkom’
Cloud (24) huurt een kamer bij Paula in Oost. Ze zijn aan elkaar gekoppeld via het project Onder de Pannen. Cloud raakte dakloos buiten haar schuld, Paula had een kamer over, kon het geld goed gebruiken en wil graag iets doen voor de maatschappij. Cloud: “Heb van de kamer m’n eigen plekje gemaakt, daar had ik superveel behoefte aan.”