Laden Evenementen

13 januari @ 20:00 22:00

Een cadeau in zwart papier (docu NAH & gesprek)

Centraal tijdens deze avond staat een documentaire over Theater WirWar, een groep theatermakers met niet-aangeboren hersenletsel (NAH).

Ruim twee jaren geleden ontstond onder de spelers van WirWar de wens om een documentaire te (laten) maken over hun dagelijks leven. Met die film hoopten ze meer aandacht te genereren voor NAH en het leven met zo’n ingrijpend letsel.

De spelers gingen zelf – met veel succes – op zoek naar financiering en een geschikte filmmaker. Joost Ooijman, een contact van een van de spelers van WirWar en bekend met mensen met een beperking, ging met de spelers van WirWar aan de slag.

Ooijman is een professionele filmmaker en fotograaf, gevestigd in het oosten van Nederland.

De resulterende film, Een cadeau in zwart papier, ging in première op 20 juni 2025 in Apeldoorn, thuisbasis van WirWar.

Tijdens deze Flex-Zijn wordt eerst de documentaire vertoond. Vervolgens gaan we erover in gesprek met een speler van toneelgroep WirWar en een mantelzorger.

Deze Flex-Zijn is een coproductie met stichting Inkluzie. Inkluzie organiseert activiteiten op het gebied van muziek, kunst en cultuur die de verbinding bevorderen tussen kinderen en volwassenen mét en zonder beperking.

Een trailer van de film is hier te zien:
https://vimeo.com/1067284853

Toegang: vrijwillige bijdrage
Reserveren: chipta.com/tickets/event/78875/een-cadeau-in-zwart-papier

Website: https://halloijburg.nl/activiteit/94830?datum=20260113
Talbotstraat 46
1087 EM Amsterdam + Google Maps