Laden Evenementen

18 september @ 20:00 21:45

Double Bill: Looking Forward

‘Looking Forward’ by Mixed Signal

Een klok tikt. Een steeds veranderende to-dolijst hangt aan een waslijn. De tijd loopt vooruit en achteruit. Wat hebben we net gedaan?

“Gewoon in het moment zijn”, zeggen ze.

En toch lijken de dagen te kort, onze agenda’s te vol en doet de onbekende leegte van een vrije middag ons sidderen van angst.

Met verhalen, fysiek theater en dans pleiten drie performers voor een zachtere kijk op tijd. Niet tot op de seconde. Niet met een schema. Maar met een humoristische mix van herinneren, vooruitkijken en déjà vu.

‘Conversations with Shadows’ by Antti Uimonen

Wat zouden onze schaduwen zeggen als je ze hardop laat spreken? Conversations with Shadows is een solovoorstelling van Antti Uimonen die licht werpt op de chaotische, humoristische en vaak onuitgesproken wereld van innerlijke dialogen. Het werk verkent de veelheid aan innerlijke stemmen, van angsten, verlangens, zelfkritiek tot surrealistische gedachten.

Website: https://www.plein-theater.nl/agenda/19121/double-bill-looking-forward-conversations-with-shadows
Sajetplein 39
1091 DB Amsterdam + Google Maps