

CLUB Factor IJ: Hans Abbing | Agnes Poe | Han van Dien
Factor IJ nodigt je uit voor de derde editie van CLUB Factor IJ: Vrijmibo ART Special op vrijdag 20 juni. Een netwerkborrel voor IJburgse kunstenaars en kunstliefhebbers.
Deze editie gaan we niet met 1, maar met 3 kunstenaars in gesprek! IJburgse fotograaf sluit zijn expisitie af. IJburgse kunstenaar Agnes Poe toont haar schilderijen en gaat in gesprek met de Amsterdamse kunstenaar Hans Abbing. En om de boel nog gezelliger te maken is de bar open en is er live muziek van Macamba. Gratis entree dus schuif vooral aan in CLUB Factor IJ!
Over Hans Abbing:
Hans Abbing (Utrecht, 14 maart 1946), kunstenaar én econoom. In een reeks indringende portretten richt hij zijn blik op het mannenhoofd – rauw, kwetsbaar, expressief. Elk portret is anders, maar samen vormen ze een fascinerende serie die vragen oproept over identiteit, mannelijkheid en de manier waarop we naar gezichten kijken.
Over Agnes Poe:
Een Taiwanese schrijfster en multidisciplinair kunstenaar. Ze verweeft, geïnspireerd door de natuur, mythen en folklore, persoonlijke verhalen met gedeelde menselijke ervaringen tot woorden en beelden, en onderzoekt de obscure verwevenheid tussen fantasie en realiteit.
Over Han van Dien:
Han van Dien; fotograaf, decor- en grafisch ontwerper, exposeert in het Factor IJ café. Een fotografische reis langs het alledaagse waar licht, kleur en compositie de deur openen voor de kijker naar een eigen fantasiewereld.
Programma 20 juni
18:00 | Afsluiting expo Han van Dien
18:15 | Muziek Macamba!
19:00 | Doorgeefschilderij
19:15 | Artist talk: Agnes en Hans Albers
19:45 | Muziek Macamba!
20:30| Afronden